״אם זה לא יהיה פשוט,

זה לא יהיה״.

ברוכים הבאים לפורטפוליו שלי.

שמי רועי יוסף, בן 26 מהישוב מתן.

אני מעצב גרפי וצלם סטילס עם יכולות ויזואליות וקונספטואליות רחבות. מלווה עסקים קטנים וגדולים בחשיבה והסתכלות על חזונם ומציאת הקונספט המתאים להם.


אני מעניק פתרונות עיצוביים ברמה גבוהה בתהליכי מיתוג, יצירת שפה גרפית התומכת במסר, עיצוב והקמת אתרי אינטרנט ועוד. משלב בין עולמות העיצוב הגרפי, צילום סטילס ומרצה לעיצוב ושיווק במספר מכללות.

דוא״ל: INFO@STUDIOROEI.COM

ט.נייד: 054-7837117

פניה ישירה באמצעות:

החלק הארוך, והחושפני

למעשה כל החברים ובני המשפחה מכנים אותי ״דובי״. בכיתה ג׳ הודבק לי הכינוי הזה על ידי אב הבית, מכיוון שהייתי ילד ממוצע וחמוד שעזר לו כל יום.

 

גדלתי בתנועת הצופים מגיל 13 עד 18 ובסופה הדרכתי חניכים, הייתי אחראי על פרוייקטים ומבנים ואפשר להגיד שהתקופה הזו עיצבה אותי מאוד.

 

במהלך ילדותי הסתרתי סוד גדול וזה את עצמי. הייתי בארון עד גיל 18, עד שהחלטתי שאני לא מוכן יותר לשמור בבטן לא להכיר בחורים ולהתלהב לכולם?להמשיך להסתיר את עצמי? לא עוד. רק טוב קרה מאז שעשיתי את הצעד הזה, למרות שחוויתי המון עליות וירידות - בורכתי בסביבה תומכת ואוהבת ולעולם לא סבלתי מגזענות כלפיי.

הסוד הגדול שלי הוא שאני אוהב לעבוד עם אנשים. לתת מענה מא׳ ועד ת׳, תמיכה, עזרה וללוות פרויקטים משלב הרעיון עד לשלב הביצוע. אני עושה את זה בשמחה רבה ועם חיוך ובעיקר לא מוותר לשנייה אחת.

ודבר אחרון - אני שומע מוזיקה ישראלית ישנה ואף אחד לא ייקח את זה ממני.

  • Facebook
  • Instagram

All rights reserved to Roei Yosef 2020